Please read carefully and be aware of current /estimated TAT Processing & Shipping Time by viewing the FAQ Page. If you have any questions/concerns please communicate with us by email info@craftingbymayra.com. For your protection questions regarding orders will not be answered via social media. Note: Sezzle may be used on purchases of $100 or more.

Collection: Shop All

1304 products
  • Vinyl Composition Notebook Mix SnowGlobe
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Spooky SZN Tumbler
    Regular price
    $67.00
    Sale price
    $67.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rainbow Pencil/Composition Notebook/Paper Tumbler
    Regular price
    $76.00
    Sale price
    $76.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Composition Notebook Pastel Rainbow Cheetah Tumbler
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lisa Frank Neon Rainbow Leopard Tumbler
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Pink/Gold Alcohol Ink
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Season Mug
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teachers Plant Seeds That Grow Forever Opal Mix SnowGlobe
    Regular price
    $66.00
    Sale price
    $66.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Composition Notebook Mix SnowGlobe
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Coffee SnowGlobe
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Mode Coffee SnowGlobe
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel TEACH
    Regular price
    $76.00
    Sale price
    $76.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • You've Got This -Coffee
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Glitter TEACH
    Regular price
    $66.00
    Sale price
    $66.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flocking Fabulous
    Regular price
    $66.00
    Sale price
    $66.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel Summer Vibes
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel Glitter Composition Notebook
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Distressed Leopard Bolt
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wild about Teaching
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Isn't Happy Hour Anytime?
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Made To Teach
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leopard Rainbow Teacher Power Wash
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Do What Makes You Happy
    Regular price
    $66.00
    Sale price
    $66.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Pencil/Composition Notebook Split
    Regular price
    $77.00
    Sale price
    $77.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stay Golden Pineapples
    Regular price
    $77.00
    Sale price
    $77.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blue/Purple Tone Hydrodipped MAMA
    Regular price
    $82.00
    Sale price
    $82.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel Glitter/ Gold Zebra Made To Teach
    Regular price
    $78.00
    Sale price
    $78.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Glitter/ Silver Zebra Made To Teach
    Regular price
    $78.00
    Sale price
    $78.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mother Of Many Plants
    Regular price
    $63.00
    Sale price
    $63.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel Glitter/ Gold Zebra MAMA
    Regular price
    $76.00
    Sale price
    $76.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Glitter/ Gold Zebra TEACH
    Regular price
    $76.00
    Sale price
    $76.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel Glitter/ Gold Zebra TEACH
    Regular price
    $76.00
    Sale price
    $76.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Zebra TEACH White Confetti Glitter
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Zebra TEACH Black Galaxy Glitter
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Zebra TEACH White Glitter
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Do What Makes You Happy
    Regular price
    $68.00
    Sale price
    $68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Pink/Mint Cherry Blossoms
    Regular price
    $68.00
    Sale price
    $68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • TEACH Herringbone/Glitter
    Regular price
    $68.00
    Sale price
    $68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Zebra/Pencil/Composition Notebook
    Regular price
    $69.00
    Sale price
    $69.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rhinestone White Leopard Pencil
    Regular price
    $224.00
    Sale price
    $224.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out