Please read carefully and be aware of current /estimated TAT Processing & Shipping Time by viewing the FAQ Page. If you have any questions/concerns please communicate with us by email info@craftingbymayra.com. For your protection questions regarding orders will not be answered via social media. Note: Sezzle may be used on purchases of $100 or more.

Collection: Shop All

1304 products
  • Tis The Season To Be Jolly Christmas Tumbler
    Regular price
    $65.00
    Sale price
    $65.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Candy Cane Wishes Christmas Tumbler
    Regular price
    $65.00
    Sale price
    $65.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • It's The Most Wonderful Time Of The Year Christmas Tumbler
    Regular price
    $65.00
    Sale price
    $65.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Im not going Chocolate Drip Christmas Tumbler
    Regular price
    $65.00
    Sale price
    $65.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loathe Entirely Chenille Patch Sweatshirt PRE-ORDER
    Regular price
    $62.00
    Sale price
    $62.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Merry GMas Chenille Patch Sweatshirt PRE-ORDER
    Regular price
    $62.00
    Sale price
    $62.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghost Big Betty
    Regular price
    $123.00
    Sale price
    $123.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Opal Glitter Over Pastel Base
    Regular price
    from $96.00
    Sale price
    from $96.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Checkered Pink Teacher
    Regular price
    from $131.00
    Sale price
    from $131.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LF Vertical Neon Leop
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Daily Affirmations Ceramic Mug
    Regular price
    from $27.00
    Sale price
    from $27.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Glitter Pencil
    Regular price
    from $106.00
    Sale price
    from $106.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel Rainbow Teach
    Regular price
    $106.00
    Sale price
    $106.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Pink Smiley Daisies
    Regular price
    $106.00
    Sale price
    $106.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Rainbow Pencil Teach
    Regular price
    $106.00
    Sale price
    $106.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Curved Rainbow Pencil
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • La Profesora Composition Notebook
    Regular price
    from $80.00
    Sale price
    from $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pencil Mug W/Composition Notebook Handle
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crayon/Notebook Paper W/Composition Notebook Handle
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holographic Neon Leopard Print
    Regular price
    $82.00
    Sale price
    $82.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neon Leopard Spots & Tie Dye
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel Cheetah Peekaboo
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Opal Burst
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Glitter Alien
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vertical Neon Rainbow Glitter
    Regular price
    $96.00
    Sale price
    $96.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Love More Worry Less
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teacher Rainbow Alien
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Retro Rainbow Alien
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Overstimulated Teacher Club
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Alien Pencil
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peekaboo Cheetah Neon Glitter
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Glass Rhinestone Tumbler
    Regular price
    from $338.00
    Sale price
    from $338.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Merry & Bright Pink Santa
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Merry & Bright Leopard Santa
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Santa Baby
    Regular price
    $59.00
    Sale price
    $59.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teach Composition Cheetah
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Christmas Calories Don't Count
    Regular price
    $77.00
    Sale price
    $77.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Santas Suit
    Regular price
    $93.00
    Sale price
    $93.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Multi Color Nutcracker
    Regular price
    $117.00
    Sale price
    $117.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink/Purple Nutcracker
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out